POLECAMY
Jedenastu kibiców Jagiellonii Białystok wciąż czeka na wyroki. Fani podlaskiej drużyny uczestniczyli w lipcowych zamieszkach na stadionie w Bydgoszczy.
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy zdecydował o ponownym obejrzeniu zdjęć i nagrania z monitoringu, który znajduje się na stadionie. Sprawa dotyczy wydarzeń, jakie miały miejsce 20 lipca bieżącego roku. Wtedy właśnie drużyna Jagiellonii Białystok rozgrywała mecz wyjazdowy z Zawiszą Bydgoszcz. Podczas spotkania jeden z fanów białostockiej drużyny wszedł na taran i zerwał flagę kibiców przeciwnej drużyny. Fani Zawiszy Bydgoszcz zdenerwowali się całą sytuacją i zaczęli gonić kibica. Kibice Jagiellonii zerwali dwa przęsła ogrodzenia i przedostali się na taran. Tam doszło do przepychanek z ochroniarzami i fanami Zawiszy Bydgoszcz. Sytuację opanowała dopiero przybyła na miejsce policja. Sąd Rejonowy w Bydgoszczy ustalił termin kolejnej rozprawy na połowę września.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 19:49
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji