Kibice Jagiellonii wybrali "Piłkarza Roku"

2024.01.05 12:22
Duma Podlasia za pomocą swych mediów społecznościowych przeprowadziła głosowanie na jagiellońskiego "Piłkarza Roku". Został nim Bartłomiej Wdowik.
Kibice Jagiellonii wybrali "Piłkarza Roku"
Fot: Jagiellonia Białystok

Sympatycy Jagiellonii zdecydowali. Ich zdaniem w 2023 r. najlepszym zawodnikiem białostockiej drużyny był Bartłomiej Wdowik. Piłkarz ten tylko jesienią zdobył 9 goli, do których dołożył też 3 asysty, dlatego wybór kibiców dziwić nie może. Zwłaszcza że świetna postawa bocznego obrońcy poskutkowała też powołaniem do reprezentacji Polski.

- Jestem bardzo zadowolony z mojego dorobku z rundy jesiennej, natomiast zdaję sobie sprawę, że teraz muszę pracować jeszcze ciężej, aby to podtrzymać i się rozwijać. Nie sądzę, aby nasza pozycja w tabeli nas paraliżowała w rundzie rewanżowej. Jest wręcz przeciwnie. Wiemy, co mamy grać, chociaż rywale będą zwracali na nas jeszcze większą uwagę - powiedział w rozmowie z klubowymi mediami Bartłomiej Wdowik.

23-latek w wielkim finale głosowania, które odbyło się na Instagramie, pokonał Afimico Pululu. Na wcześniejszym etapie odpadli Jesus Imaz oraz Nene, natomiast na ćwierćfinale swój udział w zabawie zakończyli Zlatan Alomerović, Dominik Marczuk, Taras Romanczuk i Kristoffer Hansen.

W ostatnich dniach fani Dumy Podlasia mogli też wybierać m.in. najpiękniejszą bramkę. Na "Gola Roku" kibice wskazali trafienie Nene z domowego starcia przeciwko Górnikowi Zabrze.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1285 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39