Kiedy Olimpia Zambrów wygra mecz? To pytanie wciąż jest aktualne

2017.04.15 16:30
11 - od tylu spotkań Olimpia Zambrów nie zgarnęła 3 punktów. Dziś (15.04) gracze Tomasza Kulawika przegrali kolejny mecz - tym razem z Błękitnymi Stargard Szczeciński - i jeszcze bardziej pogorszyli swoją sytuację w ligowej tabeli.
Fot: olimpiazambrow.net

Piłkarze II-ligowej Olimpii po raz ostatni zwyciężyli 29 października 2016 r. Od tamtej pory ich bilans wygląda następująco: 8 porażek, 3 remisy, bramki 7:20. Racjonalne wytłumaczenie tak fatalnej passy? Brak.

Brak, ponieważ jeszcze w październiku podlaski zespół okrzyknięty został drużyną miesiąca na trzecim szczeblu rozgrywkowym i przez chwilę zajmował nawet 5. miejsce w tabeli. Później jednak zawodnicy Olimpii prawdopodobnie zadarli z jakimiś nieczystymi siłami, gdyż inaczej ich bezradności nie da się wyjaśnić. Dziś zambrowianie także dalecy byli od zgarnięcia 3 oczek, a w drugiej połowie rywalizacji z Błękitnymi już rozpaczliwie walczyli o choćby punkt. Ta sztuka również im się nie udała, gdyż jeden gol strzelony przez Bartosza Osolińskiego okazał się - w kontekście dwóch bramek gości - zdobyczą niewystarczającą.

Kolejna szansa Biało-Niebieskich na przerwanie katastrofalnej serii nadarzy się już za tydzień, kiedy to - ponownie u siebie - Olimpia podejmie ekipę Stali Stalowa Wola.

Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (1:2)
Bramki: Bartosz Osoliński 28 - Wojciech Fadecki 24, 45

Olimpia Zambrów: Piotr Czapliński - Marcin Byszewski, Błażej Cyfert, Michał Kołodziejski (61' Łukasz Grzybowski), Rafał Włodarczyk - Kacper Falon (46 Sebastian Szerszeń), Bartosz Osoliński, Daniel Michałowski, Patryk Brzeski (69' Marcin Przybylski), Jakub Bach (74' Karol Buzun) - Fabian Piasecki

Błękitni Stargard Szczeciński: Przemysław Wróbel (86' Marek Ufnal) - Grzegorz Szymusik, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Rafał Gutowski - Wojciech Fadecki, Piotr Wojtasiak (78' Sebastian Inczewski), Paweł Lisowski, Bartosz Flis, Robert Brzęczek (72' Mateusz Czapłygin) - Patryk Skórecki