Kiermasz książek. Niebanalne tytuły, atrakcje dla dzieci i rodzinne warsztaty

2013.04.24 00:00
Pięknie wydane książki małych i niezależnych wydawnictw, których nie można kupić w zwykłej księgarni, do tego w bardzo atrakcyjnych cenach i zebrane w jednym miejscu! Galeria Arsenał i Stowarzyszenie "Fabryka Bestsellerów" zapraszają w weekend na kiermasz książek artystycznych oraz książek o sztuce dla dzieci i nie tylko.
Kiermasz książek. Niebanalne tytuły, atrakcje dla dzieci i rodzinne warsztaty
Fot: materiały Galerii Arsenał

Na kiermaszu nie zabraknie książek, które przy wykorzystaniu niebanalnej estetyki opowiadają o sprawach ważnych i trudnych nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci: zazdrości o młodsze rodzeństwo, śmierci bliskich, odmienności kulturowej sąsiadów, chorobie, czy najnowszej historii Europy.

Pojawią się wydawnictwa, które pomogą rodzicom wprowadzić dzieci w świat sztuki. Dostępne będą zarówno nowości, jak i dobrze znane baśnie oraz opowieści w nowych wydaniach.

Kiermaszowi towarzyszą literacko-ilustratorskie warsztaty rodzinne, prowadzone przez Magdalenę Wosik (wcześniejsza rejestracja) oraz spotkanie z autorem książek dla dzieci, pochodzącym z Białegostoku – Grzegorzem Kasdepke.

Program: Kiermasz książek i warsztaty w Galerii Arsenał

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1451 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39