Kierunki "wirusodporne" w ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki!"

2020.04.20 13:24
Politechnika Białostocka wraz z Fundacją Edukacyjną Perspektywy zapraszają na bezpłatne wydarzenie online "Kierunki wirusoodporne - czyli co studiować, żeby mieć dobrą pracę niezależnie od kryzysów?".
Kierunki "wirusodporne" w ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki!"
Fot: dziewczynynapolitechniki.pl
Kierunek "wirusoodporny" to taki, który daje możliwość m.in. pracy zdalnej

Politechnika Białostocka wraz z Fundacją Edukacyjną Perspektywy zapraszają na tegoroczną edycję ogólnopolskiej akcji "Dziewczyny na Politechniki!". Jej celem jest przekonanie dziewczyn do studiowania na uczelniach technicznych oraz do wyboru kierunków ścisłych. Dodatkowo zostaną zaprezentowane kierunki wirusoodporne, czyli takie, które nawet w czasach globalnego kryzysu dają bezpieczeństwo ciekawej, stabilnej pracy.

Kierunek "wirusoodporny" to taki, który "daje możliwość pracy zdalnej, pozwala na pracę w zawodach kluczowych dla biznesu i gospodarki, rozwija kompetencje przyszłości oraz pozwala zdobyć twardą wiedzę i praktyczne umiejętności".

W programie krótkie debaty i interaktywne wystąpienia - w ciekawy i przystępny sposób, razem ze studentkami i absolwentkami uczelni z całej Polski oraz przedstawicielami dużych technologicznych firm, zaprezentujemy przyszłościowe kierunki studiów. Pokażemy gdzie i na jakich zasadach można studiować.

- Nasze niezwykłe studentki i absolwentki opowiedzą o biotechnologii, inżynierii biomedycznej oraz matematyce stosowanej. Będzie można porozmawiać z dziewczynami, które po studiach na Politechnice Białostockiej realizują swoje marzenia, wracają na naszą uczelnię, by uczyć innych - mówi Dorota Sawicka, Rzecznik Prasowy Politechniki Białostockiej.

Wydarzenie online odbędzie się w czwartek (23.04) w godzinach 14.00-17.30. Konieczna jest rejestracja:

http://dziewczynynapolitechniki.pl/online/

Angelika Dorf
24@bialystokonline.pl
1200 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39