KiK otwiera drugi sklep w Białymstoku. Gdzie?

2021.05.05 08:01
Ilość sklepów KiK cały czas wzrasta. Sieć przekazała, że z początkiem czerwca otworzy w Białymstoku drugi sklep.
KiK otwiera drugi sklep w Białymstoku. Gdzie?
Fot: Malwina Witkowska
KiK w Galerii Jurowieckiej

Będzie nowy sklep

"Otwarcie wszystkich sklepów zbliża się wielkimi krokami. Co więcej, otwieramy kolejne! Zobaczcie, w jakich miastach już niebawem pojawią się nowe sklepy KiK" - informuje sieć.

W Galerii Jurowieckiej znajdującej się przy ul. Jurowieckiej 1 mieści się pierwszy w Białymstoku sklep sieci KiK. Już niedługo mieszkańcy będą mogli zaopatrzyć się w m.in. produkty tekstylne w Centrum Handlowym Outlet Białystok przy ul. Wysockiego 67. Właśnie tam powstaje drugi sklep KiK.

Poza Białymstokiem KiK otworzy nowe sklepy w m.in.: Piekarach Śląskich, Nowym Dworze Mazowieckim, Chrzanowie, Jędrzejowie czy Jastrzębia-Zdroju. Otwarcie w Białymstoku KiK planowane jest na 2 czerwca.

Niemiecka firma

Pierwszy sklep KiK powstał w roku 1994 w Düsseldorf Gerresheim w Niemczech. Sklep oferuje przeróżne produkty - od kuchni do sypialni po balkon, tekstylia i ogród. Dla najmłodszych ma szeroką ofertę zabawek, artykułów papierniczych czy szkolnych.

Obecnie KiK należy do dziesięciu największych firm sieci handlowych na niemieckim rynku sprzedaży detalicznej i prowadzi ponad 3,5 tys. sklepów w Europie – z czego ponad 200 w Polsce.

"Oferowanie wysokiej jakości odzieży w korzystnych cenach buduje naszą markę i stanowi około 70% całego asortymentu. Naszą ofertę uzupełniamy również o artykuły Non – Food. Ponad 24 tys. pracowników przyczynia się do dynamicznego rozwoju i sukcesu firmy KiK. Naszym celem jest długoterminowy rozwój naszej sieci na rynku polskim oraz stałe powiększanie liczby naszych sklepów w całej Europie" - przekazuje sieć.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
665 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39