POLECAMY
We wtorek (9.10) przez kilka godzin mieszkańcy Białegostoku będą musieli uporać się z brakiem bieżącej wody.
Jak informują Wodociągi Białostockie, we wtorek w godz. od 8.00 do 15.00, będzie przerwa w dostawie wody w budynkach przy ulicy Warszawskiej 73 oraz 77. Utrudnienia, z którymi będą musieli zmierzyć się mieszkańcy wynikają z połączenia nowo wybudowanego wodociągu.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Turystyka 09:23
Sport 09:00
Aktualności 08:40
Biznes 08:30
Kultura i Rozrywka 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.17 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji