Kino w plenerze. Film z muzyką na żywo

2019.08.14 08:34
Do zabawnej komedii "Trzy wieki" zagra MIFI - didżej, producent i promotor. Pokaz odbędzie się w sobotę (17.08) na placu przed Białostockim Ośrodkiem Kultury.
Kino w plenerze. Film z muzyką na żywo
Fot: Marcin Jakowiak/UM Białystok

"Trzy wieki" to przezabawna komedia romantyczna, w której Buster Keaton pojawia się w trzech różnych historycznych epokach: w erze kamienia łupanego, w czasach rzymskim i w czasach obecnych. Przewodnim tematem jest historia młodego mężczyzny, starającego się o względy dziewczyny.

Jest to pierwsza własna, niezależna produkcja Bustera Keatona (wespół z Josephem M. Schenckiem), swą konstrukcją nawiązująca do "Nietolerancji" D.W. Griffitha. Film jest pełen szalonych pomysłów, brawurowych ujęć i dynamicznego, ekspresyjnego humoru.

Do filmu zagra MIFI - didżej, producent i promotor. Swoją twórczość prezentuje głównie na podlaskiej scenie kulturalnej i klubowej, ale jego sety można usłyszeć także w całej Polsce. Rezydent i manager białostockiego klubu Metro, współtwórca podlaskiego festiwalu plenerowego Tribalanga, występuje w kolektywie z Miss God, współpracuje też z podlaskimi instytucjami kultury.

Muzyka, jaką tworzy obecnie, oscyluje wokół atmosferycznego techno i electro, lo-fi czy tribal, zamkniętych w oryginalnej psychodelicznej przestrzeni, przenoszącej słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż.

Pokaz odbędzie się w ramach wakacyjnego cyklu "Lato w mieście". Początek o godz. 21.00, wstęp jest wolny.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Program: Lato w mieście

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1192 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39