Klockowe - "Legowe" szaleństwo w jednej z białostockich galerii

2018.08.31 15:32
W najbliższy weekend wszyscy miłośnicy Lego Ninjago będą mogli poddać się klockowemu szaleństwu w galerii Alfa. To ciekawa opcja na spędzenie czasu dla całej rodziny.
Klockowe - "Legowe" szaleństwo w jednej z białostockich galerii
Fot: pixabay.com

W najbliższy weekend (1-2.09) w galerii Alfa pojawi się Miasteczko Lego. Kilka specjalnych stref będzie udostępnionych na terenie obiektu w godz. 11.00-19.00.

Wszyscy przybyli będą mogli zanurzyć się w zabawie najpopularniejszymi klockami na świecie. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni dzieciaki będą miały okazję wcielić się w rolę budowniczych i tworzyć przeróżne własne konstrukcje. Każdy uczestnik będzie mógł także poczuć się prawdziwym wojownikiem ninja i sprawdzić swoje umiejętności na pełnej wyzwań ścieżce ninja. To nie koniec atrakcji, które czekają na przybyłych. Gościem specjalnym będzie ich ulubieniec - Lloyd.

Dzieciaki mogą też zdobyć nagrody. Co godzinę będą organizowane konkursy prowadzone przez obecnych na imprezie animatorów. Najlepsi otrzymają zestawy Lego, aby jednak nikt nie czuł się pokrzywdzony – każdy dostanie plakat.

Przygotowano też specjalne miejsce Lego Duplo, gdzie bawić się będą mogły maluchy w wieku 1,5-5 lat. Podczas zabawy będą mogły rozwijać swoje umiejętności i tworzyć pierwsze budowle.

Wstęp wolny.

Szczegóły: Miasteczko Lego w Alfa Centrum

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1853 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39