Klubowa impreza na statkach w Augustowie. Limitowana ilość biletów [wideo]

2011.07.11 00:00
W te wakacje - dokładnie 19 sierpnia - będzie miało miejsce istne klubowe szaleństwo na pokładach dwóch statków Żeglugi Augustowskiej. Muzyczny rejs odbędzie się w rytmach muzyki house i rnb serwowanej przez czołówkę polskich Dj'ów i specjalnej, zagranicznej gwiazdy.
Klubowa impreza na statkach w Augustowie. Limitowana ilość biletów [wideo]
Fot: materiały organizatora

Flower Waves to 6,5 godzinny rejs - impreza po jeziorach augustowskich. Jest to drugi event tego typu, po Green Planet Polska, organizowany przez agencję Hakate. W tamtym roku impreza okazała się według naocznych świadków z Augustowa, "najlepszym statkiem" w historii t miasta. Uczestników rozkręcać będzie najmocniejszy klubowy skład dj'ski z Polski wraz z zaproszonymi gwiazdami zza granicy.

Na statku z muzyką house wystąpi m.in. Alec Sun Drae. To obecnie jedna z najbardziej popularnych wokalistek na londyńskiej scenie muzyki klubowej. Porównywano ją już do Arethy Franklin, Kosheen czy nawet Lauren Hill, ale sama artystka unika porównań i określa swój styl jako soulowa, eklektyczna mieszanka różnych gatunków muzycznych. W muzyczny rejs po augustowskich jeziorach zabierze także Tenessee. W latach 2001 - 2003 był jednym z rezydentów Love Bomb! - najstarszych i najgorętszych housowych imprez w Polsce. Występował z takimi postaciami jak Leon Roberts aka King Unique, Phill Kieran, Mutiny czy Roger Sanchez. W 2002 roku brał udział w jednym z największych przedsięwzięć klubowych na świecie jakim jest Ministry Of Sound Global Tour, a rok później pojawił się na scenie wraz z Sister Bliss z zespołu Faithless.

Natomiast ster na statku rnb będzie dzierżył m.in Glenn Loopez - jeden z najlepszych norweskich DJ i Dj Macu z Wytwórni Wielkie Joł. Jego gorące i dynamiczne sety będące perfekcyjnie dobraną mieszanką dobrego hip-hopu, rnb, funky czy popu zapewniają rewelacyjną oprawę muzyczną niemalże każdej imprezy.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich grających na Flower Waves można znaleźć na profilu Agencji Hakate. Dostępne są także bilety, jedynie 300 sztuk na stronie: ticketpro.pl. BialystokOnline objął wydarzenie patronatem medialnym. Zobacz jak wyglądała zabawa na statkach w ubiegłym roku:


MAG

1163 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39