Kobieta przedsiębiorcza z natury. Kolejne biznesowe spotkanie dla pań

2015.05.22 00:00
W sobotę (23.05) odbędzie się kolejne spotkanie przedsiębiorczych kobiet. Tym razem prelegenci opowiedzą słuchaczkom nie tylko o biznesie, ale i o budowaniu pewności siebie oraz naturalnych kosmetykach.
Kobieta przedsiębiorcza z natury. Kolejne biznesowe spotkanie dla pań
Fot: Przedsiębiorcza Kobieta/Facebook

Ostatnia gala cieszyła się dużym zainteresowaniem białostoczanek, dlatego organizatorzy postanowili zorganizować kolejne spotkanie przedsiębiorczych kobiet. Tym razem głos zabierze m.in. Karolina Cwalina – coach ICF, która opowie o tym, że "Sexy zaczyna się w głowie". Nauczy też słuchaczki, jak obudzić w sobie pewność siebie i co zrobić, by poczuć własną wartość.

O zakładaniu StartUpów opowie menager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości – Adam Gardocki. Wyjaśni uczestnikom spotkania, jak przekuć pomysł w sukces.

Warsztat "Biznes? Naturalnie!" poprowadzi Marta Kryjan – właścicielka "Ptasiego radia", która sprzeciwiła się pracy w korporacji i postawiła na propagowanie zdrowego życia oraz prowadzenie warsztatów kosmetyków naturalnych. Dzięki niej słuchaczki dowiedzą się, jak skomponować własny krem z naturalnych składników, który będzie pozbawiony parabenów, konserwantów i niebezpiecznej chemii.

Zobacz też: Przedsiębiorcza Kobieta

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1125 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39