Kolejka przed Bobrownikami. Kierowca BMW chciał ominąć ciężarówki, doszło do zderzenia

2021.11.22 12:15
Funkcjonariusze KAS pomogli osobom poszkodowanym w groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym na trasie do przejścia granicznego w Bobrownikach. Mundurowi udzieli pierwszej pomocy i zabezpieczyli miejsce zderzenia się samochodu osobowego z tirem.
Kolejka przed Bobrownikami. Kierowca BMW chciał ominąć ciężarówki, doszło do zderzenia
Fot: Podlaska KAS

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w minioną niedzielę (21.11) na drodze krajowej nr 65. Kierowca BMW omijając ciężarówki czekające w kolejce do przejścia granicznego w Bobrownikach, na łuku drogi uderzył w tył naczepy jednego z tirów.

Niezwłocznie na miejscu pojawił się partol funkcjonariuszy podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), którzy akurat brali udział w nadzorowaniu stref buforowych utworzonych dla samochodów ciężarowych oczekujących na odprawę przed przejściem granicznym w Bobrownikach.

- Mundurowi udzielili pierwszej pomocy kierowcy oraz pasażerce BMW i zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu policji i pogotowia ratunkowego - informuje st. asp. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS.

Jak wynika z poniedziałkowych (22.11) danych sprzed godz. 10.00, aktualnie na rozpoczęcie odprawy na przejściu granicznym w Bobrownikach, pojazdy ciężarowe muszą czekać aż 23 godziny. Długie kolejki związane są z zamknięciem przejścia granicznego w Kuźnicy.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

802 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39