Kolejna Biedronka w Białymstoku. Będzie sporo promocji

2022.05.25 17:02
W czwartek (26.06) w Białymstoku otwiera się kolejny sklep sieci Biedronka. Na klientów w tym dniu będzie czekało sporo promocji.
Kolejna Biedronka w Białymstoku. Będzie sporo promocji
Fot: M. Witkowska
Nowa Biedronka otwiera się w Alfa Centrum

26 maja w Centrum Handlowym Alfa przy ul. Świętojańskiej otwiera się nowa Biedronka. Wcześniej funkcjonował tam SPAR, który zastąpił Piotra i Pawła.

- Sklep powstał w najnowszym koncepcie 3.0. Dla komfortu klientów podzielony został na wygodne strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi, zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Sala sprzedaży w nowym sklepie sieci Biedronka ma powierzchnię 950 m. kw. Placówka posiada m.in. ladę mięsną, przy której klienci kupią swoje ulubione wędliny, mięsa i sery na wagę. Sklep jest wyposażony w 3 kasy tradycyjne i 6 kas samoobsługowych. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu galerii, który pomieści 500 pojazdów. To 34. sklep sieci Biedronka położony w Białymstoku. Znajdzie w nim zatrudnienie 20 osób – mówi Dorota Bryk, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Z okazji otwarcia klienci mogą liczyć na spore promocje. W przypadku zakupu dwóch artykułów przemysłowych i tekstyliów naliczany będzie rabat w wysokości 30%. Z kolei klienci, którzy zrobią zakupy na minimum 49 zł z kartą Moja Biedronka dostaną przy kasie książkę kucharską za 1 grosz. Z okazji otwarcia przygotowano również ofertę na piwo 10+10 gratis (przy zakupie 20 piw na jednym paragonie – zostanie udzielony rabat na 10 najtańszych butelek). W dobrej cenie można będzie też kupić ćwiartkę z kurczaka, schab bez kości czy szynkę czereśniową. Przy zakupie 3 czekolad Wawel klient zapłaci tylko 1,99 zł za sztukę. Promocję przygotowano także dla rodziców małych dzieci – kupując dwa opakowania pieluch Pampers, trzecie będzie gratis.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 6.00-22.00 i w niedziele handlowe w godzinach 8.00-20.00.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1616 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39