POLECAMY
Kolejny alarm bombowy w Białymstoku. Tym razem urzędnicy nauczeni doświadczeniem nie podjęli ewakuacji.
To już trzeci w ciągu ostatnich tygodni e-mail z informacją o podłożeniu bomby w Białymstoku. We wtorek rano otrzymał go Urząd Miasta przy ul. Słonimskiej, Urząd Kontroli Skarbowej przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego oraz białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Urząd Kontroli Skarbowej ewakuowano. Pracownicy magistratu zostali w budynku.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Biznes 2026.06.23 13:00
Nauka 2026.06.23 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji