Kolejny kluczowy piłkarz odszedł z suwalskich Wigier

2017.07.06 18:06
Kamil Zapolnik nie jest już zawodnikiem Wigier Suwałki. Napastnik, który w minionym sezonie strzelił 16 goli, związał się z GKS-em Tychy.
Kolejny kluczowy piłkarz odszedł z suwalskich Wigier
Fot: Fanpage Wigry Suwałki

Przebudowa Wigier Suwałki trwa w najlepsze. Po tym jak I-ligowca z Podlasia opuścili Damian Kądzior i Kamil Adamek, a także 14 innych zawodników, teraz półfinalistę Pucharu Polski zostawia Kamil Zapolnik. 24-latek, który w sezonie 2016/2017 strzelił dla Biało-Niebieskich 16 goli (12 w lidze i 4 w Pucharze Polski), a także zaliczył 5 asyst, został właśnie nowym nabytkiem GKS-u Tychy.

- Chciałbym podziękować wszystkim w klubie. Pobyt w Wigrach oceniam jako bardzo pozytywny czas. Myślę, że rozwinąłem się tutaj jako zawodnik. Były chwile trudne, ale w pamięci zostaną te wspaniałe, jak chociażby ostatni sezon i występy w Pucharze Polski. Jeszcze raz dziękuje wszystkim, z którymi miałem okazję tu pracować – powiedział na łamach oficjalnej strony klubu Kamil Zapolnik.

Napastnik podczas 2,5-letniego pobytu w Suwałkach zagrał w barwach Wigier 60 spotkań. Prezes drużyny – Dariusz Mazur – wyjawił, że oferta GKS-u Tychy była nie do odrzucenia i jednocześnie zaznaczył, iż pozyskane fundusze przeznaczy na wzmocnienie siły ofensywnej zespołu.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1179 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39