Kolejny rajd na podlaskiej ziemi. Zmagania zostaną rozegrane w Sokółce i okolicach

2019.10.17 10:30
W sobotę i niedzielę (19-20.10) przeprowadzony zostanie 2. Rajd Sokólski. Będzie to impreza toczona na nawierzchni szutrowej.
Kolejny rajd na podlaskiej ziemi. Zmagania zostaną rozegrane w Sokółce i okolicach
Fot: Grzegorz Chuczun

Zbliża się kolejna odsłona rajdu, który swój start i metę ma w oddalonej o 40 km od Białegostoku Sokółce. Na załogi będą czekać dwie próby sprawnościowe. Każda z nich - o nawierzchni szutrowej - pokonana zostanie trzykrotnie, co oznacza, że trasa całych zmagań liczyć będzie 39 km. W międzyczasie dojdzie także do skutku impreza rangi SKJS o łącznej długości 25 km.

Sportowa rywalizacja rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00 od ceremonii startu, która ulokowana będzie na placu Kościuszki, dzięki czemu możliwość podziwiania wyjątkowych pojazdów otrzyma każdy chętny mieszkaniec Sokółki. Następnego dnia główne zmagania ruszą o godz. 10.23. Najpierw załogi pokonają odcinek specjalny Wojnowce, a następnie na ekipy czekać będzie OS o nazwie Czepiele. Po trzykrotnym pokonaniu wyznaczonych tras przeprowadzona zostanie ceremonia mety. Podobnie jak start zawodów, odbędzie się ona w samym centrum miasta.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji i dokładny harmonogram imprezy: 2. Rajd Sokólski

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1138 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39