POLECAMY
Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali w Zambrowie nielegalny salon gier hazardowych.
Funkcjonariusze KAS z Łomży skontrolowali jeden z lokali w Zambrowie. W jego wnętrzu działał nielegalny salon gier hazardowych. Mundurowi przeprowadzili na 4 znajdujących się tam automatach eksperymenty kontrolne, które potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne automaty oraz znalezione podczas przeszukania notatki dot. rozliczeń za gry. 3 osoby przebywające w lokalu zostały przesłuchane. Organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzający tego typu gry muszą liczyć się z karą pieniężną 100 tys. zł za każdy nielegalny automat - przypomina podkom. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Kryminalne 2026.06.08 16:58
Kultura i Rozrywka 2026.06.08 15:00
Aktualności 2026.06.08 14:49
Ciekawostki 2026.06.08 14:25
Sport 2026.06.08 12:39
Nauka 2026.06.08 12:00
Drogówka 2026.06.08 11:37
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji