Kolejny sklep ALDI otwiera się w Białymstoku. Jakie będą promocje?

2022.12.19 12:31
Zaledwie kilka dni temu otworzył się sklep ALDI przy ul. Kraszewskiego. We wtorek (20.12) planowane jest kolejne otwarcie marketu tej sieci.
Kolejny sklep ALDI otwiera się w Białymstoku. Jakie będą promocje?
Fot: pixabay.com

14 grudnia miało miejsce otwarcie sklepu ALDI przy ul. Kraszewskiego 45. Niespełna po tygodniu można będzie zrobić zakupy w kolejnym sklepie tej sieci. We wtorek 20 grudnia Aldi otwiera sklep w Białymstoku przy ul. Wierzbowej 6. W tym dniu na klientów będzie czekało sporo promocji.

Za 12,49 zł można będzie kupić kawę Tchibo Exlusive, banany będą dostępne za 3,49 zł. W obniżonej cenie będą też mandarynki (6,49 zł/kg), papryka czerwona (8,99 zł/kg), ziemniaki (5,99 zł/za 5 kg) czy kapusta biała (2,29 zł/kg).

Promocje będą też dotyczyły mięsa: karkówki wieprzowej (11,99 zł/za op.), polędwiczki owijanej boczkiem (29,99 zł/kg), parówki z szynki (4,69 zł/250 g). Spore obniżki będą też na sery różnego typu, nabiał, kawy, słodycze, czy płatki owsiane.

Klienci sklepu ALDI oprócz artykułów spożywczych będą też mogli kupić produkty do wystroju wnętrz, ozdoby świąteczne, tekstylia itp. Do niedzieli obowiązuje promocja -30% na odzież i obuwie przy zakupie 3 dowolnych sztuk (rabat będzie naliczony przy zakupie wielokrotności 3 produktów).

Po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać "coś" na wynos:

- Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Białymstoku znajdą również to "coś" i zyskają przekonanie, że A to pewność udanych zakupów – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Nowy sklep ALDI przy ul. Wierzbowej będzie czynny od poniedziałku do soboty: od godz. 6:00 do 22:00 i w niedziele handlowe: od 9:00 do 20:00.

Nowy sklep ALDI ma ok. 1000 m2. Sieć zadbała też o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Punkt wyposażony jest w krajalnicę do chleba oraz małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Przy wejściu na klientów czeka spory parking z uwzględnieniem specjalnych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sieć ALDI ma obecnie ponad 240 punktów na terenie całej Polski. Spółka ma też sklepy w Belgii, Niemczech, Danii, Francji, Luksemburgu, Niderlandach, Portugalii i Hiszpanii. Łącznie zatrudnia około 86 tys. osób.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1025 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39