Kompleksowe kosztorysowanie materiałów na pokrycie Twojego dachu

dodane dnia: 2024-06-04 przez: GD Bogdan Kalinowski
Termin promocji: 2024-06-04 - 2024-12-31
Podczas budowy czy remontu domu niezbędne jest obliczenie powierzchni dachu. Taka informacja jest potrzebna, aby wyliczyć na przykład ilość materiałów budowlanych i oszacować koszt prac. W zależności od kształtu dachu, do obliczenia jego powierzchni stosujemy różne metody, które niekoniecznie wymagają wchodzenia na dach i są przydatne dla każdego, kto jest zaangażowany w proces powstawania dachu – cieśli, dekarza, sprzedawcy i samego inwestora.

Obliczenie powierzchni dachu jest czynnością niezbędną i warto wykonać je solidnie. Wstępna wycena materiałów na pokrycie dachu, akcesoriów czy robocizny opiera się na jego wyniku. Dodatkowo powierzchnię dachu obliczamy także, gdy ocieplamy poddasze czy montujemy system orynnowania. Zazwyczaj powierzchnia dachu podana jest w projekcie domu, ale jeśli nie ma tej informacji, to możemy skorzystać z rzutów dachu lub gotowego czy eksploatowanego już dachu (w przypadku remontu).

Oferujemy usługę kompleksowego kosztorysowania materiałów na dach. Zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy znajdujący się na Naszej stronie internetowej bądź mailowo: bialystok@grupadekarska.pl

https://bialystok.grupadekarska.pl/kontakt/

1433 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39