Zakładanie kolców i siatek przeciw ptakom – MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Ptaki mogą umilić czas swoim śpiewem. Jednak ptactwo mieszkające w miastach raczej uprzykrza swoją obecnością i jej niezbyt estetycznymi konsekwencjami. Lepiej więc trzymać wrony, gołębie, wróble i gawrony z dala od siebie. Aby pozbyć się skrzydlatych intruzów, zajmujemy się zakładaniem kolców i siatek przeciw ptakom, w każdych. Rozwiązania te stosujemy wymiennie, a zależy to od specyfiki danego miejsca.

Zakładanie kolców przeciw ptakom – kiedy i gdzie?

Kolce jako metoda odstraszania niechcianego ptactwa szczególnie dobrze spełniają swoje funkcje na powierzchniach poziomych budynków, w takich miejscach jak:
- parapety,
- gzymsy i półki,
- klimatyzatory,
- wystające elementy ozdobne.

Kolce można zamontować na każdym budynku, w którym istnieje potrzeba pozbycia się obecności ptaków: na domach mieszkalnych, budynkach użytkowych, obiektach sakralnych, zakładach produkcyjnych – wszędzie, gdzie gromadzą się, gniazdują i przesiadują ptaki.
Więcej o zakładaniu kolców https://mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/zakladanie-kolcow-przeciw-ptakom/

Zakładanie siatek przeciw ptakom – alternatywa dla kolców

Siatki przeciw ptactwu zamykają im dostęp do chronionych siatkami przestrzeni. Możemy je zamontować na tarasie, balkonie lub werandzie, w oknach, we wszystkich tych miejscach, z których korzystamy na co dzień czy rekreacyjnie i wymagamy od nich czystości.

Montowane przez nas siatki odznaczają się dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i wpływ warunków pogodowych. Polecamy siatki w naturalnych kolorach, nierzucające się w oczy i praktycznie niewidoczne.

Siatki przeciw ptakom można łączyć również z użyciem innych metod – kolców lub odstraszaczy dźwiękowych, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepszą ochronę.
Więcej o zakładaniu siatek przeciw ptakom https://mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/zakladanie-siatek-przeciw-ptakom/

Montaż na dowolnej wysokości

Wysokie budynki i mało dostępne miejsca nie są dla nas żadnym problemem przy montażu siatek i kolców. Wieloletnie doświadczenie w alpinistyce przemysłowej pozwala nam poradzić sobie z każdym montażem, na każdej wysokości.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i firmy z Białegostoku i okolicznych miejscowości, które mają problemy z nieproszonymi latającymi gośćmi.

636 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39