POLECAMY
Pijany kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu gdzie kilkukrotnie uderzył w drzewa. Pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Od strony miejscowości Baciki Bliższe 31-latek jechał skodą w kierunku Siemiatycz. Najprawdopodobniej na wzniesieniu drogi, przy obfitych opadach deszczu chciał wyprzedzić jadącego przed nim citroena. Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze drogi. Następnie skoda wpadła do przydrożnego rowu gdzie kilkukrotnie uderzyła w drzewa. 57-letni pasażer auta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okazało się, że kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Aktualności 13:16
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji