Koncentrator przy Warszawskiej. Spotkanie dla wolnych strzelców

2014.08.18 00:00
Masz dosyć samotnej pracy w domu, a zarazem chciałbyś poznać ciekawych ludzi? Wstąp do Biura Warszawska 6 i "skoncentruj się" na pracy razem z innymi.
Koncentrator przy Warszawskiej. Spotkanie dla wolnych strzelców
Fot: freedigitalphotos.net

W poniedziałek i we wtorek (18 i 19.08) przy ul. Warszawskiej odbywa się Koncentrator, czyli okolicznościowe wydarzenie coworkingowe, podczas którego osoby pracujące w wolnych zawodach, wolni strzelcy, właściciele małych biznesów i kandydaci na przedsiębiorców spotykają się, aby poznać inne osoby i popracować razem w przyjaznym otoczeniu, każdy nad własnymi zadaniami.
- Koncentrator to połączenie pracy, pogawędki, wymiany pomysłów, dzielenia się poradami i pomocą, a czasami nawet tworzenie zupełnie nowych projektów - tłumaczy ideę wydarzenia Paweł Makowiecki z Biura Warszawska 6. - Przede wszystkim, koncentrator to intensywne skupienie w otoczeniu innych produktywnych osób, wykonujących swoją pracę.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy zainteresowany, wystarczy wziąć ze sobą rzeczy potrzebne do pracy, np. laptopa. Koncentrator rozpoczyna się dzisiaj o godz. 11 i potrwa do jutrzejszego popołudnia - w Biurze Warszawska 6 pojawiać się można o dowolnej porze w czasie jego trwania.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia: Koncentrator

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1283 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39