Koncert GrubSona na rozpoczęcie Festiwalu "Ciekawi świata" [KONKURS]

2021.10.15 07:44
Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Kultur i Podróży "Ciekawi Świata". W ramach uroczystego otwarcia wydarzenia wystąpi GrubSon - czołowy raper polskiej sceny hip-hopu.
Koncert GrubSona na rozpoczęcie Festiwalu "Ciekawi świata" [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Koncert GrubSona zaplanowany jest na środę (20.10). Tego dnia oficjalnie rozpocznie się Festiwal "Ciekawi świata".

Występ GrubSona nie jest przypadkowy, to jego przebój "Na szczycie" jest swoistym hymnem festiwalu. Utwór ten pobił rekord wyświetleń na Youtubie, jako pierwszy hip-hopowy kawałek uzyskał ponad 100 milionów odtworzeń.

"Na szczycie" to utwór, który zrodził się na skutek osobistego dramatu artysty. Jak mówi sam GrubSon, piosenka jest hołdem dla wszystkich zmarłych - tych znajomych, jak i zupełnie obcych.

- Utwór mówi o życiu i śmierci, o bólu i nadziei, o tęsknocie i miłości. To wszystko dotyka nas bezpośrednio, więc utożsamiamy się z tym. Napisałem ten utwór po osobistej tragedii. Myślę, że to, co trafiło do ludzi to szczerość. To właśnie pozwala mi wierzyć, że muzykę trzeba przeżyć. Że nie można jej do końca wykalkulować. Popularne numery, które trafiają do mas, to nie tylko zaprojektowane hity z fabryki - powiedział artysta dla magazynu FreshMag.pl.

GrubSon jest producentem, raperem, wokalistą. Jego występy cieszą się ogromną popularnością i za każdym razem są muzycznym wydarzeniem. W trasach koncertowych artysta pokonał setki tysięcy kilometrów. Ma na swoim koncie złote i platynowe płyty. W 2017 ukazał się jego ostatni i zarazem najważniejszy w karierze album "Gatunek L", który był nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Hip Hop. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa.

Koncert odbędzie się w środę (20.10), o godz. 19:00.

Można wygrać zaproszenia na koncert: KONKURS

PROGRAM FESTIWALU

Czytaj także: Zadziw się światem podczas festiwalu "Ciekawi świata".

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
1053 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39