Konferencja "Czas na Kobiety 2017". To bezpłatne spotkanie dla pań, które chcą być aktywne

2017.01.25 13:36
Stowarzyszenie Kongres Kobiet w ramach ogólnopolskiego projektu realizuje w różnych miastach Polski tematyczne konferencje. Jedna z nich odbędzie się 17 lutego w Białymstoku.
Konferencja "Czas na Kobiety 2017". To bezpłatne spotkanie dla pań, które chcą być aktywne
Fot: pixabay.com

Stowarzyszenie Kongres Kobiet organizuje w Białymstoku konferencję.

- Aktywna kobieta to spełniona kobieta, to wyższa jakość życia dla niej i jej rodziny. I im więcej pracujących kobiet, tym lepsza sytuacja gospodarcza w kraju. To jest nasz czas. Pomożemy paniom odnaleźć się i wzmocnić na lokalnym rynku pracy. Damy im wiedzę na temat praw i możliwości, a także narzędzia, które pomogą znaleźć pracę, poprawić jej jakość, założyć własną firmę - mówi Małgorzata Paszko, wiceprezes Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm i koordynatorka spotkania.

Organizatorki dedykują wydarzenie kobietom aktywnym zawodowo, które chcą zmienić ścieżkę kariery, potrzebują wiedzy dotyczącej własnych praw, myślą o założeniu własnej działalności, czują się wykluczone ze względu na wiek (50+) lub są matkami chcącymi wrócić na rynek pracy.

Podczas konferencji będzie mowa m.in. o prawach Polek, korzyściach z obecności kobiet w gospodarce, sytuacji pań na lokalnym rynku pracy. Zaplanowano także warsztaty: "Wizerunek sukcesu – jak mnie widzą, tak... mi płacą" (poprowadzi je Elwira Horosz), "Samoocena z przeceny, czyli kto naprawdę decyduje o twoich decyzjach", "Internet szansą na rozwój firmy - sam pomysł nie wystarczy".

Konferencja odbędzie się 17 lutego w Hotelu Esperanto (początek o godz. 9.00). Udział jest bezpłatny, jednak decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i zapisy: Konferencja "Czas na Kobiety 2017"

Patronujemy wydarzeniu

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1087 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39