Konkurs "Bezpieczeństwo na drodze" to szansa dla młodych osób na wyjątkowy staż

2017.12.20 08:27
Organizatorzy akcji społecznej "Profesjonalni kierowcy" ogłosili konkurs, w którym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą wygrać staż w autoryzowanym serwisie samochodowym. Wystarczy nagrać krótki filmik.
Konkurs "Bezpieczeństwo na drodze" to szansa dla młodych osób na wyjątkowy staż
Fot: pixabay.com

Trwa konkurs organizowany w ramach akcji społecznej "Profesjonalni kierowcy", w którym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – uczący się w klasach o profilach związanych z kształceniem w branżach samochodowych, motoryzacyjnych i transportowych – mogą wygrać staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks.

Aby wziąć udział w walce o główne nagrody, wystarczy nagrać krótki – maksymalnie 8-minutowy – filmik, którego temat, podobnie jak cała akcja "Profesjonalni kierowcy", będzie odnosił się do bezpieczeństwa na drodze (może on dotyczyć dowolnych uczestników ruchu drogowego). Materiał musi być przygotowany w maksymalnie 4-osobowych grupach, ale każda klasa może zgłosić nieograniczoną liczbę zespołów.

Konkursowe prace należy przesyłać do 5 lutego 2018 r. na adres e-mailowy podany na stronie organizatora. Ważnym elementem regulaminu jest to, że materiał musi być stworzony wyłącznie przy użyciu sprzętu ogólnodostępnego, a więc telefonów komórkowych czy amatorskich kamer.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1038 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39