POLECAMY
2 grudnia 2005 o godz. 12.00, w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 3 BTO w Białymstoku nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego.
W V edycji międzyszkolnego konkursu fotograficznego pod hasłem: "Malowane obiektywem kolory Białegostoku. Zwiastuny jesieni" wzięło udział 33 uczniów z 10 białostockich gimnazjów. Wpłynęło 66 zdjęć. Na uroczystość wręczenia nagród zaproszono wielu znamienitych gości, organizatorów i sponsorów.
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji