Konkurs na najlepszy produkt turystyczny województwa podlaskiego

2010.05.05 00:00
Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT".
Konkurs na najlepszy produkt turystyczny województwa podlaskiego
Fot: materiały PROT
Kanał Augustowski

Konkurs ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych.

Od 2003 roku województwo podlaskie aktywnie bierze w nim udział. Już 10 produktów turystycznych z naszego regionu otrzymało Certyfikat POT. W VII edycji konkursu Podlaskie sięgnęło po najwyższą nagrodę - Złoty Certyfikat POT, który otrzymała Augustowska Organizacja Turystyczna za "Kanał Augustowski - Szlak Papieski".

Konkurs składa się z 2 etapów: regionalnego koordynowanego przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną. Zgłoszenia należy składać do 8 sierpnia. Produkty turystyczne, wyselekcjonowane przez Kapitułę Konkursu PROT zostaną skierowane do etapu ogólnopolskiego prowadzonego przez POT do końca sierpnia. Etap ogólnopolski (finał) przeprowadzi Polska Organizacja Turystyczna w terminie od 1 do 20 września.

Informacje o konkursie, regulamin oraz karta zgłoszenia zostaną zamieszczone na stronie www.podlaskieit.pl.

andy

958 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39