KORONA Real Estate

ul. Legionowa 28 lok.103A
15-281 Białystok

tel. 602 467 771, 666 391 777
Czynne: PN - PT: 9.00 - 16.00, SOB: po wcześniejszym umówieniu spotkania
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 15179

Działamy od 2013 roku. Świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce i Hiszpanii zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Oferujemy pełną obsługę w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu: lokali mieszkaniowych, domów, działek oraz obiektów komercyjnych. Nasi doradcy zapewniają kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji oraz w zakresie obsługi kredytowej a działania reklamowe, marketingowe i organizacyjne dopasowujemy do współczesnych wymagań i oczekiwań rynku. Skuteczność opieramy na sprawdzonych procedurach działania.  

Głównym celem, do którego dążymy jest pełna satysfakcja Klientów, co staramy się osiągnąć poprzez świadczenie usług w sposób odpowiedzialny i w pełni profesjonalny. Transakcje przeprowadzamy rzetelnie i skutecznie na każdym etapie; pozostajemy do dyspozycji naszych klientów również po wydaniu nieruchomości. Działamy w oparciu o licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 12825, a transakcje zawarte z udziałem firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Klienci w naszym biurze są obsługiwani kompleksowo: począwszy od procesu wyboru, zakupu (lub sprzedaży, wynajmu) aż do finalizacji transakcji (zawsze jesteśmy obecni na akcie notarialnym lub umowie najmu), pomagamy załatwić wszelkie sprawy około transakcyjne tj. ubezpieczenie, wydanie nieruchomości i przepisanie umów z dostawcami mediów.

Zdecydowana większość naszych klientów jest zadowolona z  naszych usług i poleca nas dalej!

KORONA Real Estate
KORONA Real Estate
KORONA Real Estate
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1146 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39