Kradł markowe perfumy i nie tylko. Wpadł przez monitoring

2023.02.09 13:05
Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków. Zatrzymany decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.
Kradł markowe perfumy i nie tylko. Wpadł przez monitoring
Fot: KMP Suwałki

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o kradzieże sklepowe.

- Łupem 27-latka padły markowe perfumy, maszynki do golenia oraz ekspres do kawy. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w drugiej połowie stycznia mężczyzna będąc czterokrotnie w sklepie, chował produkty z półki do kieszeni bluzy lub plecaka, a następnie nie płacąc za nie wychodził ze sklepu - poinformowali suwalscy funkcjonariusze.

Pokrzywdzeni oszacowali łączne straty na prawie 4000 zł. Policjanci ustalili tożsamość podejrzanego, gdyż jego przestępczą działalność zarejestrowały kamery monitoringu.

- Mężczyzna został zatrzymany przez pracownika ochrony w jednej z drogerii. Podczas przeszukania mieszkania 27-latka, policjanci znaleźli również ukryty w szafie susz. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana - przekazali mundurowi z KMP Suwałki.

Mieszkaniec Suwałk usłyszał już zarzuty kradzieży i posiadania narkotyków. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym, 27-latkowi za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

896 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39