Królestwo roślin i nie tylko. Wystartował Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród" [ZDJĘCIA]

2024.04.27 17:43
W sobotę (26 kwietnia) na placu przed Teatrem Dramatycznym wystartował Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród". Wydarzenie odbywa się już w naszym mieście po raz siedemnasty.
Królestwo roślin i nie tylko. Wystartował Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród" [ZDJĘCIA]
Fot: Redakcja BiałystokOnline

Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród" to coroczne wydarzenie odbywające się w Białymstoku, które przyciąga miłośników roślin na dwudniowe święto zieleni. Na licznych stoiskach rozlokowanych na terenie jarmarku, producenci z różnych zakątków Polski prezentują swoje najpiękniejsze okazy. Od klasycznych roślin rabatowych, przez imponujące krzewy i drzewa ozdobne, aż po rośliny doniczkowe, każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie - zarówno początkujący entuzjaści ogrodnictwa, jak i doświadczeni kolekcjonerzy.

Oprócz bogatej oferty roślin, stoiska oferują także szeroki wybór artykułów ogrodniczych, które pomogą w pielęgnacji i ozdobieniu zielonych przestrzeni. Ci, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi twórcy, na stoisku AgoHome mogą wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, podczas których można wykonać własną, unikatową doniczkę. To okazja, aby połączyć pasję ogrodniczą z kreatywnością i stworzyć wyjątkowy element dekoracyjny do swojego ogrodu czy balkonu.

Na jarmarku można również znaleźć rozmaite produkty regionalne, od miodów, miodów pitnych i tradycyjnych wędlin, po regionalne pieczywo, piwo rzemieślnicze, nalewki, sery, pierogi, zioła, herbaty i różnorodne słodkości. Ponadto, na miejscu dostępne są także wyroby rękodzielnicze oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników.

Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród" potrwa do niedzieli (28 kwietnia) na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Więcej informacji: Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1394 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39