Krótka przerwa Jagiellonii. We wtorek mecz z Cracovią w Pucharze Polski

2016.08.08 09:35
Krótki odpoczynek i kolejny mecz. We wtorek (9.08) Żółto-Czerwoni zaczną bój w Pucharze Polski. W 1/16 finału podopieczni Michała Probierza zmierzą się w Krakowie z Cracovią. Początek starcia o godz. 20.30.
Krótka przerwa Jagiellonii. We wtorek mecz z Cracovią w Pucharze Polski
Fot: www.jagiellonia.net / Grzegorz Chuczun

Jagiellonia sezon w Lotto Ekstraklasie zaczęła wyśmienicie. Po czterech spotkaniach białostoczanie są liderem.

- To zwycięstwo nie tylko tych zawodników, którzy dziś grali, ale także tych, którzy naciskają na nich na treningach, na których jest bardzo duża rywalizacja - komentował po zwycięstwie z Arką Gdynia trener Michał Probierz.

Jutro ekipa Probierza swoją formę ligową postara się przenieść na rozgrywki pucharowe. W 1/16 zespół z Podlasia trafił na wymagającego rywala - Cracovię Kraków. Z pewnością obie drużyny równie dobrze mogłyby spotkać się ze sobą w finale Pucharu Polski, ale we wtorek jedna z nich pożegna się z turniejem. Prawdopodobnie w jutrzejszym starciu, w porównaniu do zmagań ligowych, w "11" Jagi doczekamy się kilku zmian. Jak wspominał szkoleniowiec Żółto-Czerwonych, rywalizacja w zespole jest bardzo duża, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoją szansę dostali ci, którzy minut spędzonych na boisku w tym sezonie mają niewiele.

Oprócz Jagiellonii w 1/16 grają Wigry Suwałki i Olimpia Zambrów. Pierwsi w Suwałkach skonfrontują się z drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza (9.08, godz. 19.45), a drudzy na własnym obiekcie podejmą Arkę Gdynia (9.08, godz. 17.00).

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1216 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39