KS Turośnianka nadal jest w gazie. Beniaminek klasy okręgowej znów wygrał 7:0

2023.08.28 11:48
Te osoby, które od kilku tygodni zadają pytanie, gdzie jest kres możliwości KS Turośnianki, na odpowiedź muszą jeszcze poczekać. Ekipa z Turośni Kościelnej rozjechała właśnie kolejnego rywala i wciąż znajduje się na szczycie podlaskiej klasy okręgowej.
KS Turośnianka nadal jest w gazie. Beniaminek klasy okręgowej znów wygrał 7:0
Fot: KS Turośnianka

KS Turośnianka Turośń Kościelna rozegrała w tym sezonie jeden pojedynek wyjazdowy, który zwyciężyła 4:0, a ponadto opisywany zespół 3-krotnie zaprezentował się na własnym stadionie, gdzie za każdym razem padał wynik 7:0. Zgadza się, drużyna, która nie tak ściągnęła na swój mecz w roli sędziego głównego Szymona Marciniaka, po awansie do klasy okręgowej rozgniata każdego swoje rywala, a w niedzielę (27.08) o sile KS Turośnianki przekonała się Biebrza Goniądz. Tym razem gole dla beniaminka strzelali Norbert Niegowski (x2), Jędrzej Woźniel, Mateusz Maliszewski, Miłosz Hołowacz, Jakub Czaczkowski oraz Damian Wasilewski.

Na razie kroku KS Turośniance dotrzymuje jedynie Piast. Białostocki zespół także wygrał wszystkie swoje dotychczasowe mecze, ale legitymuje się zdecydowanie gorszym bilansem bramkowym. Drużyna z Turośni Kościelnej zdobyła już 25 goli, nie tracąc żadnego, natomiast Piast trafiał do siatki 11 razy, a ponadto 6-krotnie wyciągał też futbolówkę z własnej bramki.

Aktualna tabela: Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 4. kolejka

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1819 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39