Książkobranie, czyli darmowa wymiana książek

2019.10.12 07:57
Książkobranie to impreza, która towarzyszy Festiwalowi Literackiemu "Zebrane". Odbędzie się w niedzielę (13.10).
Książkobranie, czyli darmowa wymiana książek
Fot: pixabay.com

Na czym polega akcja Książkobranie? Zasada jest taka - wymienić można się książkami za darmo - sztuka za sztukę, wybierając je z przyniesionych przez uczestników spotkania lektur. To także okazja, by miło spędzić czas w gronie osób zainteresowanych literaturą.

Jeśli uczestnicy akcji nie znajdą dokładnie tylu książek na wymianę, ile sami przyniosą, otrzymają specjalny kupon z odnotowaną nadwyżką. Na kolejnej edycji Książkobrania będzie można będzie wymienić kupon na książki.

Organizatorzy Książkobrania, czyli członkowie "Poczytalni" - białostockich spotkań czytelniczych proszą o przynoszenie książek w dobrym stanie. Będą na bieżąco je przeglądać i zastrzegają sobie możliwość nieprzyjęcia książek porwanych, bardzo poplamionych, zbutwiałych, rozpadających się i mocno zniszczonych.

Książkobranie odbędzie się w godz. 12.00-15.00 w restauracji Cechowa.

Szczegóły: Książkobranie na 10. Festiwalu Literackim Zebrane

Po sąsiedzku, czyli w Zmianie Klimatu trwa Festiwal Literacki "Zebrane". To propozycja dla wszystkich miłośników literatury. W programie są spotkania z pisarzami i ekspertami. Nie zabraknie też dobrej muzyki. Jak zwykle wydarzeniu towarzyszą nowości, premiery, gorące dyskusje. Tradycyjnie pojawiła się też festiwalowa księgarnia. To już dziesiąta edycja wydarzenia.

W programie są jeszcze spotkania m.in. z Markiem Bieńczykiem, Katarzyną Surmiak-Domańską, Ziemowitem Szczerkiem, Michałem Nogasiem i Pawłem Sołtysem. Zagra grupa Voo Voo. Zebrane potrwają do środy (16.10). Festiwal organizuje Stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Program: 10. Festiwal Literacki Zebrane

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
646 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39