Dom

Kuchnia dostosowana do Twoich potrzeb. Jakie są plusy mebli na wymiar?

2022.03.03 08:42
Z połyskiem i nowoczesna, a może drewniana i tradycyjna? Kuchnia często jest "sercem domu", dlatego ważny jest nie tylko jej wygląd, ale i funkcjonalność. Firma Profusion Meble Białystok od początku do końca stworzy kuchnię dostosowaną do potrzeb.
Kuchnia dostosowana do Twoich potrzeb. Jakie są plusy mebli na wymiar?
Fot: ZOV Meble Białystok

Wymarzona kuchnia spełni wszystkie oczekiwania

Jeżeli jesteśmy na etapie wyposażania nowo kupionego mieszkania czy domu, lub po prostu chcemy przeprowadzić generalny remont musimy zwrócić uwagę na jedną kwestię. Najważniejsze jest, aby przy projektowaniu kuchni jej design był dopasowany do aranżacji całego domu czy też mieszkania. Jeżeli wszystkie pomieszczenia mamy urządzone w stylu modernistycznym, warto by i kuchnia nie odstawała od reszty.

Projektanci firmy Profusion Meble Białystok wezmą pod uwagę wszelkie aspekty przy tworzeniu wymarzonego pomieszczenia kuchennego, aby było ergonomiczne, dopasowane do sprzętów AGD oraz spełniało wizualną koncepcję klienta. Ponadto osoby posiadające gotowy projekt kuchni od projektanta mogą zgłosić się do firmy Profusion Meble Białystok, która dopasuje swoje systemy do ich wizji.

- Kuchnia na wymiar spełni potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Będzie idealnie dostosowana do konkretnego pomieszczenia, zarówno pod kątem dopasowania układu mebli, jak również układu funkcjonalnego. Zabudowa może być dopasowana do wymiarów konkretnej kuchni, nietypowe wielkości nie stanowią problemu. W szafkach możemy zastosować rozwiązania, których klient oczekuje – informuje właścicielka firmy Profusion Meble Białystok, Katarzyna Kowszyło.

Firma Profusion Meble Białystok pomoże od początku do końca stworzyć kuchnię na wymiar. Jeszcze przed podpisaniem umowy, projektanci przeprowadzą szereg rozmów, dzięki którym w pełni poznają oczekiwania i potrzeby klienta. Warto podkreślić, że każda dobra firma powinna mieć wszystkie usługi w cenie – zarówno pobranie wymiarów, stworzenie mebli oraz ich montaż. Klienci mogą liczyć również na profesjonalne wsparcie przez cały okres produkcyjny. Jakość produktów oferowanych przez firmę można sprowadzić osobiście w salonie pokazowym Profusion Meble Białystok w CH Fasty, ul. Przędzalniana 60.

Drewno, marmur, a może granit?

Klienci chcący stworzyć oryginalną kuchnię na wymiar mogą wybierać z szerokiej gamy materiałów oferowanych przez firmę. Jeżeli chodzi o meble, do wyboru są:
- drewno;
- fornir;
- akryl, w tym fenix;
- mdf malowany;
- mdf foliowany;
- płyta laminowana.

Z kolei jeśli chodzi o blaty, mogą one zostać wykonane z następujących materiałów:
- płyty wiórowej laminowanej;
- drewna;
- blatów kompaktowych;
- spieku kwarcowego;
- konglomeratów kwarcowych;
- granitu;
- marmuru.

- Jeżeli chodzi o etapy stworzenia kuchni, pierwszym z nich jest wstępny projekt i wycena, według pomiarów, które dostarczy do nas klient. Na tym etapie dokonujemy ustaleń co do materiałów i układu funkcjonalnego konkretnego pomieszczenia – przekazuje Katarzyna Kowszyło.

Kiedy projekt jest zaakceptowany, firma podpisuje umowę z klientem i od tego momentu liczony jest czas produkcji mebli, który wynosi od 8 do 16 tygodni, w zależności od wybranego materiału. Najdłużej trwa produkcja mebli drewnianych.

- Na każdym etapie klient może liczyć na profesjonalne wsparcie. Nasi projektanci służą fachowym doradztwem, aby kuchnia była w pełni funkcjonalna i oczywiście dopasowana do potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy wszystkich na kawę do kuchni – dodaje właścicielka firmy Profusion Meble Białystok Katarzyna Kowszyło.

Ceny uzgadniane są indywidualnie po opracowaniu koncepcji oraz wyborze materiałów. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.profusionmeble.pl, stacjonarnie w salonie mebli na wymiar w CH Fasty przy ul. Przędzalnianej 60 w Białymstoku bądź pod numerem telefonu 730 900 995.

Profusion jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją założoną w 1997 r. Od ponad 20 lat są liderem w produkcji mebli kuchennych i innych zabudów na wymiar. Firma świadczy usługi na terenie całej Polski, a jeśli zajdzie taka potrzeba również za granicą.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1569 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39