Kucie przed maturą w czasach epidemii. Są już korepetycje online

2020.04.06 15:08
Tegoroczni maturzyści pozostawieni zostali sami sobie przed najważniejszym egzaminem w swoim życiu. Nie mając dobrych warunków do przygotowań, zmuszeni są radzić sobie w nietypowy sposób. Z pomocą przychodzą korepetytorzy, którzy nawet udzielają lekcji online.
Kucie przed maturą w czasach epidemii. Są już korepetycje online
Fot: pixabay.com
Zbliżają się egzaminy maturalne

Zbliża się matura. Uczniowie, którzy przygotowują się do tegorocznych egzaminów mają niewątpliwie stresującą sytuację nie tylko ze względu na panującą epidemię oraz przebywanie w przysłowiowych czterech ścianach. Czy spędzając całe dnie w domu, nie mając odpowiedniej ilości ruchu i dostępu do świeżego powietrza, co ma wpływ na pracę mózgu i pamięć, tegoroczni maturzyści będą w stanie w pełni przygotować się do egzaminu?

Nie każdy rodzic jest matematykiem

Nie każdy rodzic jest w stanie wytłumaczyć nastolatkowi zagadnienia z matematyki czy chemii. Wtedy może zasięgnąć porady specjalisty i skorzystać z korepetycji online.

Z pomocą przychodzi szeroka oferta ze strony korepetytorów. Nawet przed czasem epidemii rodzice szukali nauczycieli, którzy przygotują ich dzieci do egzaminu maturalnego. Z tą różnicą, że wtedy były lekcje indywidualne w domu ucznia. Tym razem korepetycje udzielane są zdalnie.

Nauczyciele oferują pomoc z niemal wszystkich przedmiotów: matematyki, fizyki, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języka polskiego, języka angielskiego, języka rosyjskiego.

Zajęcia prowadzone są w formie wideokonferencji za pośrednictwem skype lub messengera.

Jaki jest koszt takiej korepetycji?

Ceny nie są wygórowane, jednak różnią się w zależności od tego, czy zajęcia prowadzone są przez indywidualnych nauczycieli, czy nauczycieli reprezentujących ośrodek kształcenia.

Jak czytamy w jednym z ogłoszeń opublikowanych na BiałystokOnline, nauczyciel, który publikuje indywidualną ofertę, za godzinę lekcyjną będzie oczekiwał zapłaty w wysokości 35 zł - "Nauczyciel dyplomowany przygotuje do matury z matematyki i fizyki. Zajęcia on line, skype, messenger. Udzielam również korepetycji z chemii i informatyki. Zapraszam również studentów. Cena to 35 zł".

Zajęcia indywidualne w Placówce Kształcenia Ustawicznego Line Progress to koszt 35 zł.

W przypadku zajęć grupowych zapłacimy od 15 do 20 zł w zależności od ilości osób w grupie.
Uczestnik grupy od 4 do 8 osób - zapłaci 15 zł. Jeżeli natomiast zdecyduje się na grupę od 2 do 3 osób zapłaci 20 zł za godzinę lekcyjną.

W cenie każdy uczestnik korepetycji otrzyma materiały dydaktyczne oraz pomoc administracyjną.

Angelika Dorf
24@bialystokonline.pl

1438 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39