Kultowa komedia w Kulturze Dostępnej. To już piąta część! [KONKURS]

2024.07.08 08:46
"Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5" - to propozycja białostockich Kin Helios na czwartkowy wieczór. Organizatorzy gwarantują dużo śmiechu i promocyjną cenę biletów kinowych.
Kultowa komedia w Kulturze Dostępnej. To już piąta część! [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Jak w każdy czwartek, już 11 lipca we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się projekcja w ramach cyklu Kultura Dostępna. Celem tego projektu jest udostępnienie dostępu do instytucji kultury dla jak najszerszego grona odbiorców. Stąd też promocyjna cena biletów kinowych. Start o godzinie 18:00.

W tym tygodniu organizatorzy postawili na kultową komedię!

Repertuar projektu złożony jest tylko i wyłącznie z polskich produkcji filmowych. Tym razem na dużych ekranach zobaczymy komedię "Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5". W główne role wcielili się: Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Nikodem Rozbicki oraz Aleksandra Hamkało. Reżyserią filmu zajęła się Anna Wieczur, a za scenariusz odpowiadają: Joanna Jakubowska oraz Doman Nowakowski.

Fabuła filmu:

Rozpoczynamy od przeprowadzki Piotrusia, jego żony, teściowej oraz Leopolda do nowego domu. Nie jest to przypadkowy budynek ale piękny, zabytkowy dworek. Marlenka postanawia wykorzystać tę okazję do znalezienia rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka.

W tym samym czasie Agnieszka pochłonięta jest swoją karierą naukową na uczelni. Jednak tuż po obronie doktoratu odkrywa, że jest w ciąży. Przyjście na świat małego Kuby wywraca życie całej rodziny do góry nogami. Zaczynają się zupełnie nowe problemy...

Zobacz zwiastun:Konkurs

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na czwartkową projekcję: szczegóły pod linkiem!

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

697 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39