POLECAMY
Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej zaprasza na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu na świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV.
Program skierowany jest do osób spoza społeczności akademickiej, zarówno do osób pracujących w przedsiębiorstwach, szkolnictwie, jak i bezrobotnych, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Podczas kursu każdy z uczestników przejdzie łącznie 50 godzin zajęć takich jak: prace kontrolno - pomiarowe oraz badania eksploatacyjne w urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych do 1 kV czy badanie instalacji elektrycznych. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Dodatkowe informacje na stronie http://wiemywiecej.edu.pl/ w zakładce: Politechnika Białostocka.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.17 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.17 15:44
Drogówka 2026.06.17 14:00
Sport 2026.06.17 13:40
Nauka 2026.06.17 12:33
Aktualności 2026.06.17 12:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.17 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji