POLECAMY
W dniach 5 - 6 grudnia, robiąc zakupy w Galerii Alfa będzie można wspomóc podopiecznych Fundacji "Pomóż im".
Kwesta na rzecz dzieci z Białostockiego Hospicjum jest połączona z wystawą fotograficzną "Dziękuję, że mnie zauważyłeś" przedstawiającą małych pacjentów z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. 24 czarno-białe, wielkoformatowe prace wykonali Bartosz Jarosz, Marcin Onufryjuk i Łukasz Zimnoch. W akcji uczestniczą wolontariusze z II LO w Białymstoku, Liceum Plastycznego z Supraśla, Uniwersytetu Medycznego oraz Zespołu Szkół Technicznych w Białymstoku.
MAG
24@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji