Kwiatowe Urodziny Galerii Jurowiecka. Do wygrania dużo atrakcyjnych nagród

2022.10.18 09:55
Zbliżają się Kwiatowe Urodziny Galerii Jurowiecka. W związku z wydarzeniem klienci mogą wziąć udział w konkursie. Do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody.
Kwiatowe Urodziny Galerii Jurowiecka. Do wygrania dużo atrakcyjnych nagród
Fot: J. Fiedoruk

Galeria Jurowiecka świętuje 7. urodziny. Tym razem będą one kwiatowe i potrwają dłużej niż jeden dzień! Osoby, które od 19 do 22 października zrobią zakupy za minimum 150 zł na jednym paragonie otrzymają kwiatek doniczkowy. Wystarczy, że zarejestrują paragon w punkcie konkursowym i wypełnią zgłoszenie.

Oczywiście, to nie koniec niespodzianek. Galeria zaprasza też do udziału w drugiej zabawie: "Rób zakupy, sumuj paragony, odbieraj nagrody". W tym celu wystarczy w dniach 19-22 października zrobić zakupy za 150 zł na jednym paragonie, zarejestrować się w konkursie wypełniając zgłoszenie i pojawić się na finale akcji i ogłoszeniu wyników, które odbędą się 22 października w Galerii Jurowieckiej w godz. 17.30-19.30. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: bilety do Energylandii, karty podarunkowe do: sklepu Wojas, Czas na Herbatę, Reporter Young, Deichmann, voucher od Coral Travel i wiele innych nagród. Podczas finału na klientów będzie też czekał słodki poczęstunek.

- Zapraszamy białostoczan do świętowania razem z nami. Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy wiele atrakcji. Cieszę się, że jesteśmy w Białymstoku i to w samym śródmieściu i tym jubileuszem chcemy to uczcić. Galeria Jurowiecka jest ważnym miejscem na mapie Białegostoku. Wiemy, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów m.in. za niepowtarzalny klimat panujący w galerii, unikatową ofertę modową i wystroju wnętrz, oraz wygodę robienia zakupów – tych codziennych i tych na wyjątkowe okazje. Nadchodzący tydzień to wyjątkowy moment bowiem świętujemy już 7. Urodziny Galerii Jurowieckiej. Przede wszystkim chcemy docenić naszych Klientów odwiedzających Galerię Jurowiecką - teraz to my rozdajemy prezenty. Poza świetnymi nagrodami takimi jak bilety do Energylandii, kartami podarunkowymi do Galerii Jurowiecka, czy kartami do sklepów w Galerii Jurowieckiej za zakupy będziemy wręczać kwiaty doniczkowe. W sobotę 22 października zapraszamy na słodki poczęstunek oraz urodzinowe rabaty. Warto świętować razem! - zachęca Ewa Szostak, specjalista do spraw marketingu w Galeria Jurowiecka.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
753 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39