Leczenie nie musi kojarzyć się ze strachem. W Białymstoku powstała nowa klinika

2013.12.13 00:00
Profesjonalnie wyposażone gabinety, szeroki panel lekarzy i przyjazna pacjentowi atmosfera. To wszystko znajdziemy w nowo powstałej Klinice Medycyny Estetycznej Renew Clinic w Białymstoku.
Leczenie nie musi kojarzyć się ze strachem. W Białymstoku powstała nowa klinika
Fot: Klinika Medycyny Estetycznej Renew Clinic
Klinika Medycyny Estetycznej Renew Clinic mieści się przy ul. Gajowej 28 w Białysmtoku

Klinika powstała w 2013 roku. Jest to wspólny projekt lekarzy specjalistów chcących wyjść naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby pacjentów, którzy cenią sobie profesjonalizm i rzetelność w odniesieniu do usług medycznych z zakresu estetyki.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i umiejętnościom personelu Renew Clinic oferuje pacjentom szeroki zakres procedur medycznych z zakresu ginekologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej oraz kosmetologii.

Renew Clinic to przede wszystkim szeroki panel lekarzy. Pacjenci mogą tutaj skorzystać z pomocy specjalisty otolaryngologii, lekarza ginekologii i położnictwa czy specjalisty chirurgii ogólnej. W Renew Clinic przyjmuje też dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, kosmetolog i specjalista dermatologii i wenerologii.

Klinika przyjazna pacjentom

W większości przypadków, kiedy musimy odwiedzić lekarza towarzyszy nam strach. Boimy się powiedzieć o naszym problemie, wstydzimy się go. Lekarze z Kliniki Medycyny Estetycznej Renew Clinic przełamują ten stereotyp.

- U nas nie ma napiętej sytuacji, która automatycznie tworzy barierę lekarz–pacjent – dodają pracownicy Renew Clinic – Pacjent, przychodząc do lekarza, chce rozwiązać jakiś problem i my jesteśmy po to, aby mu pomóc, a nie przestraszyć.

Profesjonalne podejście do pacjenta gwarantuje mu przede wszystkim poczucie komfortu i spokój. Lekarze, dzięki dotychczasowemu doświadczeniu umieją rozmawiać z pacjentem o jego problemach i pomagają znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej Renew Clinic dysponują najnowocześniejszym sprzętem Fotona Spectro SP oraz Unixel RF 30. W ofercie kliniki znajdziemy pełną ofertę zabiegów, które nie wymagają interwencji chirurgicznej, a jednocześnie gwarantują piękny wygląd i poprawiające samopoczucie. Specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej Renew Clinic mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt, dzięki któremu są w stanie wykonywać szereg zabiegów, m.in. usuwanie owłosienia, zamykanie naczyń, fotoodmładzanie T3, frakcjonowanie 3D, lipoliza laserowa, usuwanie przebarwień, resurfacing, peelingi laserowe, frakcjonowanie, usuwanie blizn, usuwanie rozstępów, leczenia chrapania, poprawa elastyczności pochwy, a nawet leczenie nietrzymania moczu.

- To duży problem, który pojawia się często u kobiet między 35 a 55 rokiem życia oraz po porodzie – mówi dr Romuald Piaścik, specjalista ginekologii i położnictwa.

Laserowy zabieg wykonywany w Klinice Medycyny Estetycznej Renew Clinic jest bezbolesny. Co więcej nie wymaga hospitalizacji pacjentki.

- Kobieta może iść do domu i normalnie funkcjonować – dodaje dr Romuald Piaścik.

Sprawdź pełną ofertę Kliniki Medycyny Estetycznej Renew Clinic

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

734 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39