POLECAMY
Do 30 czerwca nauczyciele i uczniowie ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych mogą zgłaszać się do Lekcji o Funduszach Europejskich 2, inicjatywy Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.
Tytułowe lekcje to zajęcia w wyjątkowej formule, oparte na niekonwencjonalnych materiałach dydaktycznych, podczas których uczniowie zdobywają wiedzę i atrakcyjne nagrody. Konkurs skierowany jest szkół z terenów Polski Wschodniej. Nauczyciele, którzy zgłoszą się do konkursu, otrzymają od organizatora scenariusz Lekcji o Funduszach Europejskich 2, komiks przeznaczony dla uczniów jako pomoc dydaktyczną oraz nagrody. Treść komiksu zawiera najważniejsze informacje potrzebne do rozwiązania specjalnie przygotowanego dla uczniów zadania. Natomiast nauczyciele będą zobowiązania do przeprowadzenia 45-minutowych zajęć w oparciu o gotowy scenariusz lekcji z wykorzystaniem komiksu. W każdej klasie prowadzący zajęcia nagrodzi uczniów, którzy najszybciej prawidłowo rozwiążą zadanie. Więcej na stronie: Lekcje o Funduszach Europejskich 2
MAG
24@bialystokonline.pl
Biznes 17:10
Kultura i Rozrywka 15:40
Sport 15:10
Sport 14:20
Nauka 14:00
Rodzina 13:30
Aktualności 12:38
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji