Letnia Grand Prix. Czas na historyczny turniej pań

2023.06.06 08:50
Przed nami kolejny turniej z cyklu Letniej Grand Prix. Tym razem na plaży miejskiej zobaczymy zmagania kobiet.
Letnia Grand Prix. Czas na historyczny turniej pań
Fot: Letnia Grand Prix

Trwa Letnia Grand Prix w siatkówce plażowej. W niedzielę (4.06) na piaszczystych boiskach Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy w II turnieju open rywalizowała rekordowa liczba drużyn, co zapewniło jeszcze większą dawkę emocji, ale interesująco będzie też w najbliższą sobotę (10.06). Tego dnia do zmagań przystąpią bowiem panie, które chętnie biorą udział również w głównych zawodach, ale niestety tam, w starciach z mężczyznami, mimo ogromnej walki i zaangażowania, często stoją na straconej pozycji.

- 10 czerwca 2023 r. to data, która z pewnością zapisze się w historii Letniej Grand Prix. Tego dnia wspólnie z Miejskoaktywnymi zorganizujemy pierwszy Turniej Letniej Grand Prix tylko dla pań. Do tej pory dziewczyny rywalizowały w turniejach open. Teraz rywalizować będziecie tylko ze sobą - informują twórcy siatkarskiego wydarzenia.

W zawodach będzie mogło wystartować maksymalnie 16 par. Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail: plazowka.bialystok@gmail.com (należy wypełnić i przesłać kartę zgłoszeń).

Panie zagrają o pamiątkowe puchary, ale nie tylko, gdyż do zgarnięcia będą także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Sportowe zmagania wystartują na plaży miejskiej w niedzielę o godz. 10.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zapisów: Letnia Grand Prix w Siatkówce Plażowej - Turniej Żeński

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

674 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39