POLECAMY
Występ zespołu Solo A Tre zakończy cykl Letnie Divertimento.
Zespół wystąpi w składzie: Kinga Szmigulska - obój, Katarzyna Wasiluk - fagot, Robert Jurčo - akordeon. Będzie to ostatni koncert z cyklu Letnie Divertimento, który trwał w Białymstoku przez całe wakacje. Odbędzie się w niedzielę, 4 września o godz. 15 w Esperanto Cafe. Wstęp jest wolny. Projekt "Letnie Divertimento" realizowany był przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Działalności Muzycznej ze środków Prezydenta Miasta Białegostoku. W jego ramach usłyszeć mogliśmy m.in. kwartet Nuevo czy kwartet smyczkowy Primavera.
andy
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:10
Kryminalne 17:30
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji