POLECAMY
Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie organizowanym w ramach programu "Akcja (foto)edukacja" Nikon Polska.
Celem programu skierowanego do młodzieży szkolnej jest wyrównanie dostępu do wiedzy fotograficznej, poprzez udostępnianie multimedialnych lekcji przygotowywanych przez specjalistów w obszarze fotografii. Każda lekcja kończy się zadaniem domowym, które jest szansą na wykorzystanie teorii w praktyce. Uczniowie Liceum Plastycznego w Supraślu wykazali się talentem i kreatywnością w rozwiązywaniu kolejnych zadań, zwyciężając w 1. edycji "Akcji (foto)edukacji". Uroczystość wręczenia nagrody głównej – wyposażenia pracowni fotograficznej - ufundowanej przez Nikon Polska, odbędzie się w poniedziałek (16.09) o godz. 10.30. Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie wyróżnionej szkoły, ul. Plac Kościuszki 1, Supraśl.
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Nauka 10:29
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji