Licówki dadzą Ci uśmiech o którym zawsze marzyłeś - M-Dentica Białystok

dodane dnia: 2016-03-21 przez: M-DENTICA Marzena Andrzejuk - Sawicka
Termin promocji: 2016-03-21 - 2036-03-21
Licówki to najszybszy i najpewniejszy sposób na uzyskanie wymarzonego uśmiechu. Jednakże ich założenie wymaga ingerencji w naturalną strukturę zębów, dlatego wybór odpowiedniej kliniki stomatologicznej ma tutaj kluczowe znaczenie.

W M-DENTICE dołożymy wszelkich starań, by zabieg był dla Ciebie bezpieczny, a jego efekt satysfakcjonujący.

Dla kogo licówki?
Licówki to cienkie płytki porcelanowe, które nakłada się na stałe na przednią część zębów, by poprawić ich wygląd. Kluczową kwestią powodzenia zabiegu jest prawidłowe przygotowanie podłoża – czyli oszlifowanie zębów. Jeżeli zależy Ci na poprawie wyglądu, to najlepiej zdecydować się na łuk obejmujący przynajmniej osiem zębów – wtedy nawet szeroki uśmiech będzie prezentował się perfekcyjnie.

Oczywiście istnieje także możliwość instalacji pojedynczej licówki – szczególnie cofniętych zębach, które zaburzają estetykę uśmiechu (nie będą musiały być mocno oszlifowane). Szczegóły omawianego zabiegu na stronie http://mdentica.pl/oferta-leczenia/licowki

Jak przebiega zakładanie licówek w M-DENTICE?
Chcesz cieszyć się licówkami bezterminowo – przyjdź do M-DENTIKI i skorzystaj z pełni profesjonalnego zabiegu. Każdy z Pacjentów poddawany jest szczegółowej ocenie warunków zgryzowych.

Należy pamiętać, że licówki mogą być nałożone wyłącznie na wyleczone zęby – więc jeśli mamy ubytki, musimy się wcześniej zająć ich wyleczeniem. Pobrane wyciski pozwalają na komputerowe opracowanie docelowego kształtu zębów oraz ułatwiają zwizualizowanie go pacjentowi.

Ostatnim etapem jest przygotowanie zębów – odpowiednie oszlifowanie ich oraz zainstalowanie licówek. Korzystając z usług M-DENTIKI, będziesz pod opieką profesjonalnych, doświadczonych dentystów, którzy pracują wyłącznie na sprawdzonych materiałach najwyższej klasy.

Przyjdź na bezpłatną konsultację ze stomatologiem i przekonaj się, jak doskonale może wyglądać Twój uśmiech. Spełnij swoje marzenia o hollywoodzkim uśmiechu w białostockiej M-DENTICE.

Polecamy lokal
1357 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39