Odśnieżanie dachów Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Odśnieżanie dachów oraz usuwanie sopli w porze zimowej to obowiązek właścicieli lub zarządców budynków, który wynika z treści art. 61 ustawy Prawo budowlane, mówiącego o konieczności zapewnienia bezpiecznego użytkowania budynku. Zaniechanie tego obowiązku może skutkować grzywną finansową. Poza tym zaskutkuje pociągnięciem do odpowiedzialności w razie wypadku.

Naszą ofertę odśnieżania dachów kierujemy głównie do firm, posiadających wielkopowierzchniowe dachy. Praca na dachu wymaga bowiem spełnienia mnóstwa wymogów BHP oraz przeszkolonej i zabezpieczonej ekipy. Takiej, jak nasza – pracownicy MIKI Podnośniki.
Więcej na stronie https://mikipodnosniki.pl/prace-wysokosciowe/odsniezanie-dachow/

Śniegowa poducha nie taka bezpieczna

Ciężar pokrywy śnieżnej to główny czynnik, decydujący o konieczności odśnieżenia połaci dachowych. Zalegający śnieg pod wpływem czynników atmosferycznych potrafi znacznie zwiększyć swój ciężar, stając się zagrożeniem dla konstrukcji budynku i przechodzących osób. Zwłaszcza w budynkach o dachach płaskich należy regularnie dbać o odśnieżanie.

Polska norma śniegowa (N-80/B-02010/Az1) wskazuje dopuszczalne obciążenie pokrywą śniegową i jest wyznacznikiem w zakresie współczynników bezpieczeństwa w tej kwestii. Jej znajomość pozwala na określenie, czy dach wymaga już prac sprzątających.

Odśnieżanie dachów każdego typu, ręcznie i mechanicznie, szybko i dokładnie

Do odśnieżania dachów podchodzimy jak do każdego innego zadania – zawodowo. W szczególności dbamy o zabezpieczenie naszych pracowników w trudnych, zimowych warunkach.

Zajmujemy się dachami bez względu na ich kształt, użyty materiał pokrycia czy przeznaczenie budynku. Odśnieżamy w sposób tradycyjny – ręcznie, z użyciem łopat, a w budynkach z dużymi, płaskimi dachami stosujemy metodę mechaniczną, z wykorzystaniem sprężarki spalinowej.

Pracownicy MIKI posiadają aktualne przeszkolenia BHP zezwalające na pracę przy odśnieżaniu obiektów, ważne badania lekarskie, a do tego – doświadczenie w odśnieżaniu i innych pracach alpinistycznych, będące największą gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności wykonanej pracy.

Zadbajmy wspólnie o to, aby zima w Białymstoku była bezpieczna – odśnież swój dach z naszą ekipą https://mikipodnosniki.pl/o-nas/

960 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39