Liga Europy. Michał Probierz: Trzeba zapomnieć o tym meczu

2015.07.10 00:00
"Trzeba zapomnieć o tym meczu, mamy w sobotę prezentację, a w czwartek gramy już z Omonią" - komentuje wygrany pojedynek z FK Kruoją trener Michał Probierz.
Liga Europy. Michał Probierz: Trzeba zapomnieć o tym meczu
Fot: www.jagiellonia.net / Grzegorz Chuczun

- Po pierwsze to gratuluję moim zawodnikom, gdyż bardzo rzetelnie podeszli do tego spotkania. Od pierwszej minuty gry było widać, że chcemy narzucić nasze warunki i to się udało. Pokazaliśmy dobrą piłkę - mówi Michał Probierz, trener zespołu Jagiellonii.

W pierwszym spotkaniu żółto-czerwoni wygrali tylko 1:0.

- W pierwszym meczu wygraliśmy tylko 1:0, była jakaś krytyka, jest nam bardzo trudno, gdyż nie mieliśmy nawet możliwości zagrania wcześniej sparingu, ale z meczu na mecz powinniśmy lepiej wyglądać. Nasz przeciwnik przez 90. minut gry miał tylko jedną sytuację. Trzeba zapomnieć o tym meczu, mamy w sobotę prezentację, a w czwartek gramy już z Omonią - dodaje Michał Probierz.

Radości z wysokiego zwycięstwa nie ukrywał także strzelec trzech goli - Patryk Tuszyński.

- Bardzo cieszy tak okazałe zwycięstwo. Widać, że zespół Kruoji nie postawił nam wysoko poprzeczki, ale chwała nam za to, że udało nam się wygrać tak wysoko - komentuje Patryk Tuszyński.

Dobre spotkanie w barwach Jagiellonii zaliczył Piotr Tomasik.

- Chcieliśmy zagrać inaczej, wiadomo, że ten pierwszy mecz nie ułożył się po naszej myśli, ale dziś każdy wiedział, co ma robić i myślę, że odnieśliśmy w pełni zasłużone zwycięstwo - kończy Tomasik.

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1090 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39