Limboski w Karakulach i Alkierzu

2011.10.13 00:00
Michał Augustyniak jest jednym z najciekawszych młodych polskich songwriterów. Nowy projekt "One man madness" inspirowany jest przede wszystkim przedwojennym, akustycznym bluesem, ale także śpiewem gardłowym z Tuwy i motywami szamańskimi.
Limboski w Karakulach i Alkierzu
Fot: materiały organizatora

Gitara "slide", szamański trans i groove w połączeniu z potężnym wokalem stanowią wciągającą mieszankę brzmień i klimatów. Recenzenci, pisząc o dokonaniach artysty, rozpływali się w zachwytach. Nazywali go jedną z bardziej pozytywnych niespodzianek tego roku, z hipnotyzującym, wyjątkowo niskim i stonowanym głosem, a płytę doskonałą na wieczorne przemyślenia, przenoszącą do zadymionego klubu, gdzie na małej scenie kilku muzyków grając oddaje całe serce publiczności.

Michał Augustyniak vel Limboski zagra w naszym regionie dwa koncerty - 14 października w pracowni Edukacji Kulturalnej w Karakulach (godz. 19) i 15 października w supraskim klubie Alkierz (godz. 20). Wstęp jest bezpłatny. W programie koncertów również utwory z ostatniej płyty kwartetu Limboski pt. "Tribute to Georgie Buck".

Występy organizowane są w ramach projektu "Gmina Supraśl Mała Ojczyzna-Wielki Świat".

andy

1468 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39