Lisy Białystok rekrutują

2021.08.13 16:39
Mało kto wie, ale w stolicy Podlasia działa klub specjalizujący się w baseballu. Nosi nazwę Lisy Białystok i władze tej drużyny właśnie zamierzają przeprowadzić rekrutację.
Lisy Białystok rekrutują
Fot: pixabay.com

Baseball to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w USA. W Polsce ta gra zespołowa nie cieszy się aż tak dużym uznaniem, ale nie oznacza to, że w naszym kraju drużyn baseballowych nie ma. Oczywiście są. Nawet w stolicy Podlasia od kilku lat funkcjonuje taka ekipa. Mowa tu o Lisach Białystok, które startują w Bałtyckiej Lidze Baseballu.

Zespół z północno-wschodniej Polski zmagania w nowym sezonie rozpocznie już w najbliższą sobotę (14.08). Białostoczanie w I rundzie zagrają w stolicy z Warsaw Dragons Baseball. Również dzień później będzie miało miejsce ważne wydarzenie, gdyż w niedzielę (15.08) Lisy planują przeprowadzenie rekrutacji.

- Zapraszamy na rekrutację do naszej drużyny baseballowej w niedzielę 15.08.2021 o godzinie 16.00 na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku przy ul. 11 listopada 28. Przedział wiekowy od 16 do 40 roku życia. Jedyne rzeczy które musisz ze sobą zabrać, to dobre nastawienie, strój sportowy (dresy) i sportowe obuwie (najlepiej korki) - czytamy w komunikacie białostockich Lisów.

Prezesem jedynego klubu baseballowego na Podlasiu jest Kamil Zwoliński. W składzie zarządu są też Paweł Mieńko (wiceprezes) oraz Michał Niewiński (skarbnik).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

908 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39