Little Breaver w finale programu "Must be the music. Tylko muzyka". Kibicujmy młodym muzykom!

2011.05.06 00:00
W sobotę, 7 maja odbędzie się finał muzycznego show Polsatu. Wystąpi w nim białostocki zespół Little Breaver, składający się z najmłodszych uczniów Akademii Rock&Rolla. Głosujmy na małych rockmanów.
Little Breaver w finale programu "Must be the music. Tylko muzyka". Kibicujmy młodym muzykom!
Fot: materiały zespołu
Little Breaver

Oprócz nich na scenie zaprezentują się zespoły Enej, Noko, Rotten Bark, skrzypek Tomek Dolski, wirtuoz gitary Piotr Restecki, śpiewający Filipińczyk Conrado Yanez i wokalista Marcin Czyżewski. Zagra również zespół specjalizujący się w reggae i ska PodobaMiSię, który wywalczył "dziką kartę" w głosowaniu internautów na Facebooku.

Little Breaver gra ze sobą od stycznia tego roku. W skład zespołu wchodzą: Dominika Śliżewska (12 lat) - gra na gitarze elektrycznej i jest wokalistką; Maja Gęgotek (11 lat) - gra na gitarze basowej; Adrian Rzymski (8 lat) - gra na gitarze elektrycznej i Jan Kulik (7 lat) - gra na perkusji. Opiekunem zespołu jest Beata Just, dyrektor Akademii R&R.

Zwycięzca programu "Must be the music. Tylko muzyka" otrzyma czek na 100 tysięcy złotych oraz wystąpi podczas festiwalu TOPtrendy. Wybiorą go widzowie w sms-owym głosowaniu. Początek programu o godz. 20.

Przeczytaj także:
Mali rockmani z Białegostoku w finale programu "Must be the music. Tylko muzyka"

andy

822 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39